O MNIE

psychoterapeuta, psychotronik, psychoenergoterapeuta

Nazywam się Edyta Stachowiak-Kanon i mieszkam w Poznaniu. Jestem dyplomowanym psychoterapeutą,  psychotronikiem, hipnoterapeutą i psychoenergoterapeutą

Istota mojej pracy polega na holistycznym spojrzeniu na człowieka i jego problemy. Zarówno od strony fizycznej, która dla każdego z nas jest bardzo ważna, ale także i przede wszystkim psychicznej, energetycznej, duchowej.

Zawsze nurtowała mnie odpowiedź  na pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Zaczęłam się zastanawiać dlaczego żyjąc w podobnych warunkach, a nawet w tej samej rodzinie mamy zupełnie inne doświadczenia.

 

  • Jakie czynniki mają decydujący wpływ na nasze życie i nasz los?
  • Jaka jest prawdziwa przyczyna naszych schorzeń i problemów?
  • Czym tak naprawdę jest stres i czemu tak łatwo mu ulegamy?
  • Co zatem zrobić aby uniknąć niekorzystnych czynników?
  • Czy w ogóle w dzisiejszym świecie jest to możliwe?
  • Jak wypracować sobie sposób radzenia sobie z „bolączkami dnia codziennego”?
  • Dlaczego jednym ludziom nie układa się w życiu prywatnym, osobistym, a drugim w finansach i pracy zawodowej?
  • Z jakiego powodu wielu naszych bliskich i przyjaciół doświadcza najrozmaitszych, często poważnych chorób? 

 

Te i inne pytania dotyczące ludzkiej egzystencji zaczęły mnie nurtować do tego stopnia, iż rozpoczęłam przed  wielu laty poszukiwania odpowiedzi na nie. Dlatego obserwacja własnego dnia codziennego, a także mojej rodziny, znajomych  oraz moich klientów i ich rodzin, doprowadziła z czasem do wyłonienia się obrazu, dzięki któremu uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

 

Jeden świat, cztery sfery. 

 

Każdy człowiek żyje w kilku sferach na raz. Ponieważ nie istniejmy tylko w świecie fizycznym, materii ale także emocjonalnym, duchowym i energetycznym. Co więcej, wszystkie te „nasze światy” wzajemnie oddziaływują na siebie, przenikają się,  są zależne od siebie. Dlatego nie istnieje jeden bez drugiego. Z tego powodu trudno jest nam niekiedy wprowadzić zmianę tylko w jednej sferze np. poprawę zdrowia fizycznego bez przemiany na poziomie emocji czy energii. 

Stosuje indywidualne podejście do każdego klienta, gdyż każdy z nas jest inny i wyjątkowy. Z tego powodu nie ma jednej uniwersalnej metody dla wszystkich. Dlatego doskonaląc swój warsztat pracy stale podnoszę swoje kwalifikacje i wiedzę. 

 

 

METODY PRACY

PSYCHOTERAPIA INTEGRACYJNA

PODŚWIADOMOŚĆ