Skip to main content
Blog

Channeling

By 30 marca 202222 kwietnia, 2022No Comments

Channeling to wyjątkowa forma pracy duchowej i energetycznej. Jest to rodzaj kontaktu z Wyższymi Istotami w celu uzyskania przewodnictwa, odpowiedzi na pytania lub uzyskania ogólnych wskazówek co do naszego życia.

Jest to rodzaj kontaktu z Wyższymi Istotami w celu uzyskania przewodnictwa, odpowiedzi na pytania lub uzyskania ogólnych wskazówek co do naszego życia. Jest to proces energetyczny i duchowy poszerzenia świadomości dla nawiązania kontaktu z Istotami z innych wymiarów.

W procesie chanellingu możem uzyskać kontakt z naszymi Przewodnikami Duchowymi, Oświeconymi Mistrzami, Aniołami, czy Istotami Światła. Chanelling jest mylony niekiedy ze spirytyzmem czyli kontaktem z duszami ze świata zmarłych.

Tymczasem podczas chanellingu kontaktujemy się w świadomy sposób z Wyższymi energiami. Chanelling może nam pomóc lepiej zrealizować własny potencjał dzięki nawiązaniu kontaktu także z samym sobą, uświadomić sobie własne potrzeby jak też odnaleźć to co nas nie wspiera, przeszkadza i utrudnia.

Może być cenną wskazówką co należy zmienić. Oprócz przewodnictwa i głębszego zrozumienia samego siebie, chanelling wyzwala kreatywność, pomaga pogłębić i poszerzyć rozwój duchowy człowieka.