Skip to main content
Blog

Channeling kontakt z Wyższymi Istotami.

By 30 marca 202214 czerwca, 2022No Comments
channeling kontakt z Wyższymi Istotami

Channeling, czyli jak nawiązać kontakt z Wyższymi Istotami i uzyskać przekaz? Jest to wyjątkowa forma pracy duchowej i energetycznej. Główny jej cel to  uzyskanie  przewodnictwa, odpowiedzi na pytania lub  ogólnych wskazówek co do naszego życia.

Channeling proces psychiczny, energetyczny i duchowy poszerzenia świadomości dla nawiązania kontaktu z Istotami z innych Wymiarów.
Dzięki niemu spotkać się  z naszymi Przewodnikami Duchowymi, Oświeconymi Mistrzami, Aniołami, czy Istotami Światła. W odróżnieniu od  spirytyzmu czyli kontaktem z duszami ze świata zmarłych. Tymczasem podczas channelingu kontaktujemy się w świadomy sposób z Wyższymi energiami.

Co nam daje channeling?

Taki proces  może nam pomóc lepiej zrealizować własny potencjał.  Nawiązać kontakt ze swoim wnętrzem,  z samym sobą. A także uświadomić sobie własne potrzeby jak też odnaleźć to co nas nie wspiera, przeszkadza i utrudnia.
Może być cenną wskazówką co należy zmienić lun nad czym powinniśmy popracować.  Oprócz przewodnictwa i głębszego zrozumienia samego siebie, channeling wyzwala kreatywność, pomaga pogłębić i poszerzyć rozwój duchowy człowieka. Otrzymując wiedzę  z Wyższych Wymiarów, możesz zobaczyć świat, ludzi i otoczenie szerzej oraz głębiej. Co więcej  bez szkodliwych i ograniczających schematów.

Poszerzanie świadomości dzięki channelingowi. 

W rezultacie ta forma pracy daje możliwość rozwinięcia i ulepszenia swojego ducha poprzez zastosowanie się do mądrości Wszechświata.   Często niedostępnej dla nas w normalnych warunkach życia codziennego z racji tego, że nie przykładamy wagi do informacji jakie docierają do nas z innych wymiarów. W gonitwie zwykłego dnia, zajęci bieżącymi sprawami i problemami zapominamy, że nasze istnienie nie ogranicza się tylko do świata fizycznego. Jako ludzie żyjemy w czterech sferach naraz: fizycznej, emocjonalnej, energetycznej, duchowej. Tyle, że niekiedy zbytnio skupiamy się na jednej kosztem innych. Zapominamy o tym, że oprócz dóbr materialnych czy świata emocjonalnego ważnym dla naszej egzystencji jest rozwój duszy i podniesienie poziomu własnej energii. Co w rezultacie doprowadza do polepszenia warunków sfery fizycznej i emocjonalnej. Wszystkie bowiem te sfery są ze sobą połączone i oddziaływują nawzajem na siebie. 

Główna ideą chanelingu jest  wsłuchanie się w subtelny w przekaz. 

 

Zobacz więcej→